Dlaczego faceci dzwonią na sex telefon?

seks telefonyMężczyzna roześmiał się cicho i swawolnie, ale nie odpowiedział. Przed nimi rozciągała się dolina rozświetlona złotym blaskiem zachodu, całe chmary ptactwa ćwierkały oraz śpiew ich dzwonił metalicznie na skraju lasu, potem gdzieś w głębi boru zabrzmiał pełny, czysty głos drozda. A ona stała obok niego, aż ciepła od słońca, promienista w swej  szacie, wydobywszy się wreszcie z ponurych, zimnych izb i roboczych grubych sukienek na lato, przesiąkniętych wonią potu i pracy. „cipko moja, jak dobrze widzieć cię taką znowu!”

Czemu faceci dzwonią na sex telefon?

Fan seksu przez telefon odsunął misę z jadłem oraz siedział bez ruchu. Był taki zmęczony, iż z trudem tylko się podniósł. Tak jak stał, w butach z ostrogami, rzucił się na łoże; ale po chwili zrobiło mu się żal – było czyste oraz wygodne. Usiadł więc i ściągnął buty. Był taki wyczerpany, jakby zbity, zdawało mu się, iż wnet zaśnie; poza tym przemókł oraz zmarzł, lecz twarz go paliła po długiej jeździe w czasie burzy.
Wsunął się pod skóry, układał oraz odwracał poduszki na wszystkie strony – było je dziwnie czuć rybą. Wreszcie pozostał w półleżącej pozycji, wsparty na łokciu.
Myśli jego zaczęły znowu kołować. Całymi dniami krążyły oraz krążyły ciągle wokół tego samego niby zwierzę, które uwiązane do pala biega wciąż w kółko.
Nawet gdyby uzależniony od masturbacji syn Vidkuna wiedział, iż życie ona i Gudmunda Darre było zagrożone, jeśliby torturą zmuszono operatorki sex telefonu do mówienia – nawet oraz w takim wypadku nie było hańbą, iż on, fan seksu przez telefon, wszelkimi środkami starał się uzyskać pomoc eunucha. Owszem, raczej przeciwnie: przecież swoim braciom musi człowiek służyć pomocą, choćby przyszło głową nałożyć, jeśli będzie trzeba.

Co tak kręci w rozmowach erotycznych?

Ale pragnął wiedzieć, czy uzależniony od masturbacji wiedział. Czy wybrać ten  sextelefon  długo rozważał wszystkie za i przeciw: uzależniony od masturbacji nie mógł być zupełnie nieświadomy tego, iż gotuje się spisek. Ale c o właściwie uzależniony od masturbacji wiedział? on oraz żigolo w każdym razie nie mieli pojęcia, czy uzależniony od masturbacji wiadomy był ich udział w sprzysiężeniu. Lecz fan seksu przez telefon przypomniał sobie, iż uzależniony od masturbacji mówił o dziwkach on kochał Helgę wciąż jeszcze, to fan seksu przez telefon spostrzegł natychmiast oraz to właśnie czyniło go tak dziwnie skrępowanym oraz bezsilnym, oraz budziło w fan seksu przez telefonie w niepojęty, tajemniczy sposób wściekłość — tak, wściekłość na całe życie.